Oslavy vítězství

Udílení ocenění Udílení ocenění
V pátek ráno se za vytrvalého deště oddíly, zmožené bojem a vytrvalým deštěm, ale spokojené s vítězstvím nad Frankem Millerem, vrátily do Stonetownu. Odpoledne se počasí vylepšilo, a tak již nic nestálo v cestě velké hostině na počest vítězství (snad jen rančer John McDonald, který si stěžoval na zdupanou louku, ale děti mu vysvětlily, jak významné vítězství bylo na jeho louce vybojováno).

Večer se servírovalo množství vynikajících pochoutek, ale to nebylo to hlavní: V prvě řadě totiž starosta Stonetownu jménem městská rady udělil zvláštní ocenění všem, kteří se na porážce banditů podíleli. O předávání se postarali slavní hrdinové divokého Západu, jejichž přátelství děti na puťáku získaly.

Všechny ale ze všeho nejvíc zajímalo hlavně to, které oddíly byly nejúspěšnější. A i to bylo nakonec vyhlášeno: V kategorii malých dětí s přehledem zvítězili Kovbojové od Červené řeky, zatímco v kategorii velkých bylo vítězství velmi těsné, ale nakonec jej získal oddíl Smrt, válka, strach ze Sierra Vista.Od tábora uplynulo
1328 dní

Pro poučení i pro pobavení dovolujeme si doporučit Vaší ctěné pozornosti též stránku věnovanou našemu sdružení Campamento '99.


Neváhejte a přečtěte si
i o našich minulých táborech: