Farní kovbojské odpoledne u sv. Václava

Tornado Lou a Billy the Kid Tornado Lou a Billy the Kid
V rámci přípravy na tábor jsme se rozhodli tento rok uspořádat několik farních kovbojských odpolední v různých farnostech, a to ve stylu letošní táborové hry, tedy westernu. A první farností na řadě byla přirozeně naše domovská na Smíchově u svatého Václava.
Fara se na pár hodin proměnila ve westernové městečko, zabydlené roztodivnými postavami od upovídaného starosty přes krásnou zpěvačku Tornado Lou, optimistického zlatokopa Johnnyho, líného rančera Jacka, telegrafistu Leeho Granta, pistolníky Billyho Kida a Calamity Jane až po slepého indiána Bystrého Sokola. Každá z postav nabízela nácvik různých dovedností podle svého povolání. Účast dětí byla sice jen střední, ale zato si to všichni zjevně užili, čili kdo nepřišel, může jen litovat. Děti splnily všechno, co bylo potřeba, a kromě drobných odměn dostaly také slib, že 18. července mohou vyrazit na velkou výpravu na Západ, do města Stonetownu.

Fotografie z tohoto farního odpoledne najdete zde.


Od tábora uplynulo
1328 dní

Pro poučení i pro pobavení dovolujeme si doporučit Vaší ctěné pozornosti též stránku věnovanou našemu sdružení Campamento '99.


Neváhejte a přečtěte si
i o našich minulých táborech: