Deník Oddíly Praktické Jídelníček Fotogalerie Hra Kontakt

Táborové noviny 1
Táborové noviny 2
Kronika
Pravidla hry
Hymna Harpyí
  Rytíř Rytíř
Cestou Rytířů


Kde se tábor nachází

Mapa tábora Tábor se bude konat v táborové základně Komáří louka v lesnatém prostředí jižních Čech poblíž Jindřichova Hradce v těsném sousedství rybníka Holub. Nejbližší vesnice má název Nová Olešná (cca 2 km).

Starší děti budou ubytovány ve stanech s podsadou, mladší děti budou ubytovány v dřevěném domečku.
Pohled na tábořiště V areálu tábora se nachází dřevěná jídelna, kuchyně, sociální příslušenství, otevřený krytý prostor pro setkávání, ohniště na táboráky a dřevěný altánek.
Možnost koupání je doslova "přímo za chalupou" v rybníce Holub.

Adresa tábora
Dětský letní tábor, Campamento ´99
táborová základna Komáří louka u obce Nová Olešná
pošta Strmilov
378 53

Odjezd a návrat

Místo odjezdu a příjezdu Sraz je v sobotu 5. července ve 12:30 hod. před Smíchovským nádražím v Praze (na místě vedle vlakového nádraží a výstupu z metra, kde staví autobusy MHD).
Doprava je zajištěna autobusem až na místo.
Návrat se předpokládá v sobotu 19. července kolem 15 hodiny rovněž před Smíchovské nádraží v Praze 5 (na stejné místo jako byl odjezd).


Co vzít s sebou
K AUTOBUSU
  • Potvrzení o zdravotní způsobilosti s razítkem od lékaře (formulář nutno odevzdat před odjezdem u autobusu). Pokud bere dítě nějaké osobní léky je potřeba na to před odjezdem upozornit.
  • Potvrzení o bezinfekčnosti - čestné prohlášení podepsané rodiči nebo zákonným zástupcem dítěte (formulář nutno odevzdat před odjezdem u autobusu).
  • Kartičku zdravotního pojištěnce.
Formuláře potvrzení si můžete stáhnout zde

!Tyto věci je třeba předat před odjezdem zdravotnici!
  • Svačinu do autobusu (děti dostanou až odpolední svačinu po příjezdu na místo).
NA TÁBOR
Spacák a karimatku, ešus, lžíci a hrneček (na puťák), menší baťoh na záda (do kterého se vejde spacák - opět na puťák), baterku, boty sportovní, turistické a holinky, pláštěnku, oblečení na všechny druhy počasí, plavky, věci na spaní, hygienické potřeby, krém proti slunci, sprej proti komárům, psací potřeby, blok, kapesné, větrovku, nerozbitnou láhev na pití, toaletní papír.

CO S SEBOU NEBRAT
Domácí zvířata, velké množství peněz, šperky a jiné cenné předměty. Také Vás moc prosíme, abyste dětem na tábor nedávali mobilní telefony. Je to na tábor věc zbytečná, telefon se snadno může při hře rozbít nebo ztratit a pouze děti ruší a rozptyluje. Na táboře bude k dispozici telefon, ze kterého mohou děti v případě potřeby zavolat domů.


 

Děkujeme sponzorům