Deník Oddíly Praktické Jídelníček Fotogalerie Hra Kontakt

Táborové noviny 1
Táborové noviny 2
Kronika
Pravidla hry
Hymna Harpyí
 
29.7.2003
Absolutním vítězem vyhlašuji spojené rody Nebezpečných plamínků a Ohnivých Wokurek
"Velké rytířské řády bojovaly statečně a zasloužily se měrou vrchovatou o získání sv. Grálu. Proto je všechny prohlašuji za oprávněné dále užívat naše državy na severu země a chránit zemi proti temným silám z hvozdu. Mým vyvoleným řádem, který má největší podíl na záchraně naší drahé Moscerie, se stali OCELOTI," prohlásil král Artur I. při závěrečném vyhodnocení. Absolutním vítězem ale prohlásil spojené rody Nebezpečných plamínků a Ohnivých Wokurek.
Scarabey pak vyhlásil za neporazitelné válečníky v poli, jakož i mistrné luštitele šifer, a jako takové je pověřil ochrannou proti nájezdníkům ze západu, neboť nikdo nemůže jejich sevřeným šikům odolat.

Ohnivé harpyje ocenil za nejlepší ukrývání tajemství a skrývání v lese a byli pověřeni správou královských tajemství a výzvědnou činností.

Paladiny král vyhlásil nejlepšími zabijáky démonů a pověřil ostrahou severní hranice.

„Leč navzdory slovům, která jsem vypustil z úst, je třeba podotknout ještě jedno: Ani jeden z rytířských řádů, ba ani stateční Oceloti, by se v boji neobešli bez svých rodových zbraní či praporců. Klíčovou bitvu se zrádnými pány z Lamií, v níž nešlo o nic menšího než o všechny rodové předměty, vybojovala spojená vojska statečných Plamínků a Wokurek Tyto řády byly i nejúspěšnější ve vzdělávání země a vynikly i mnohých dalších dovednostech,“ vysvětlil král a prohlásil absolutním vítězem spojené rody Nebezpečných plamínků a Ohnivých Wokurek.


 

Děkujeme sponzorům